O Mnie

Od 1976r związany jestem z Ostrołęką. Tu rozpocząłem swoją pierwszą pracę jako pediatra i tu poznałem swoich pierwszych pacjentów. Wiele osób - dziś dorosłych - pamięta mnie z czasów kiedy przychodziły ze swoimi rodzicami do poradni dziecięcej w "starym szpitalu" i nie tylko. Dla części z nich takie spotkania miały miejsce również w oddziale dziecięcym. Z wielką przyjemnością wielokrotnie wysłuchuję te dawne dziecięce wspomnienia wypowiadane już teraz przez rodziców moich kolejnych pacjentów. To miłe spotkania, ale i refleksyjne.

Od 1985 roku pracuję jako specjalista, zajmując się problemami dróg oddechowych. 18 lat prowadziłem Poradnię  Chorób Płuc w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W 2013 roku o Ogólnopolskim  Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2013 i 2014” otrzymałem zaszczytny Certyfikat Zaufania Pacjentów, a ostatnio status laureata konkursu Orły medycyny w Ostrołęce.

Moim dążeniem jest przynieść pomoc jak największej liczbie chorych i zrobić to tak, by byli zadowoleni zarówno z atmosfery spotkania, porady medycznej jak i organizacji wizyty. Z tego właśnie powodu wszystkie wizyty umawiane są na precyzyjne dni i godziny, a to pozwala uniknąć długiego zbędnego czekania w kolejce. Mam nadzieję, że choć w części mi się to udaje.